Pánské hodinky z nerezové oceli s černým koženým páskem Diesel

Pánské hodinky z nerezové oceli s černým koženým páskem Diesel

Italský luxus ocejchovaný tradicí značky Diesel!Tyto analogové hodinky mají černý masivní ciferník z kvalitní nerezové oceli a černý kožený pásek s 10 dírkami, skvěle tak padnou každému zápěstí. Ručičky hodinek jsou potaženy luminiscenční vrstvou, která je na denním světle bílá a v noci září zelenkavou barvou.Napájení zajišťuje baterie elektromotorkem Quartz. Ciferník je opatřen speciálním tvrzeným minerálním sklem s příměsí křemene, které je mnohem odolnější než akrylátová sklíčka.Hodinky jsou částečně vodotěsné (WR 100 m, 10 ATM, 10 BAR), nevadí jim déšť, mytí rukou, sprchování ani plavání na hladině. Nejsou ale vhodné pro potápění.Speciální výbava těchto hodinek:- datumovka - aktuální datum najdete v hranatém ciferníku v místě, kde se obvykle nachází číslo 3. Nastavíte ho otočením korunky v prvním stupni vytažení.- světový čas - správným nastavením ciferníku pomocí menší korunky se dozvíte kolik hodin je ve světových metropolích.Hodinky se nastaví jednoduchým vytažením korunky na druhý stupeň a otočením na požadovaný čas. Celá tato paráda je zabalena v luxusní bílé krabičce, proto jsou hodinky také ideální volbou pro obdarování někoho blízkého.Materiál: nerezová ocel, pravá kůžeRozměry:ciferník - 5 x 5 x 1,2 cmvnitřní obvod - cca 20 cmšířka pásku - 2,3 cmdélka celková - 27 cmDodáváme včetně baterie.

Kód zboží: 66339

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Hodinky,, elegantní, hodinky, kožený,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Pánské hodinky z nerezové oceli s černým koženým páskem Diesel" je Diesel. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Diesel, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? nerezová ocel, pravá kůže

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 151 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 6 929 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Pánské hodinky z nerezové oceli s černým koženým páskem Diesel - MUŽI, Hodinky,, elegantní,  hodinky,  kožený,
Pánské hodinky z nerezové oceli s černým koženým páskem Diesel
Podobné módní zboží