Pánské hodinky z nerezové oceli s hnědým koženým páskem Diesel

Pánské hodinky z nerezové oceli s hnědým koženým páskem Diesel

Italský luxus ocejchovaný tradicí značky Diesel!Tyto analogové hodinky mají černý masivní ciferník z kvalitní nerezové oceli a pásek je vyroben z pravé hovězí kůže. Ručičky jsou potaženy luminiscenční vrstvou, která je na denním světle bílá a v noci září zelenkavou barvou.Napájení zajišťuje baterie elektromotorkem Quartz. Ciferník je opatřen speciálním tvrzeným minerálním sklem s příměsí křemene, které je mnohem odolnější než akrylátová sklíčka.Hodinky jsou částečně vodotěsné (WR 30 m, 3 ATM, 3 BAR), nevadí jim déšť, nebo postříkání vodou. Nejsou ovšem prvoplánově vodotěsné, proto určitě doporučujeme, při delším pobytu v blízkosti vody, hodinky raději sundat.Speciální výbava těchto hodinek:- datumovka - aktuální datum najdete v hranatém ciferníčku v místě, kde se obvykle nachází číslo 3. Nastavíte ho otočením korunky v prvním stupni vytažení.- stopky - vteřinový i minutový ciferník, s přesností 1/1 vteřiny, max. 30 minut- duální čas - hodinky mají ještě jeden malý ciferník s vlastním nastavením času, díky kterému můžete sledovat čas také na jiném místě naší planetyHodinky se nastaví jednoduchým vytažením korunky a otočením na požadovaný čas. Každý ciferník má vlastní korunku.Celá tato paráda je zabalena v luxusní bílé krabičce, proto jsou hodinky také ideální volbou pro obdarování někoho blízkého.Materiál: nerezová ocel, pravá kůžeRozměry:ciferník - 5 x 5 x 1,2 cmcelková délka - 27 cmšířka pásku - 2,1 cmDodáváme včetně baterie.

Kód zboží: 66360

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Hodinky,, hodinky, kožený, kůže, kva

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Pánské hodinky z nerezové oceli s hnědým koženým páskem Diesel" je Diesel. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Diesel, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? nerezová ocel, pravá kůže

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 161 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 6 929 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Pánské hodinky z nerezové oceli s hnědým koženým páskem Diesel - MUŽI, Hodinky,, hodinky,  kožený,  kůže,  kva
Pánské hodinky z nerezové oceli s hnědým koženým páskem Diesel
Podobné módní zboží