Pánské hodinky z nerezové oceli s modrým ciferníkem Diesel

Pánské hodinky z nerezové oceli s modrým ciferníkem Diesel

Italský luxus ocejchovaný tradicí značky Diesel!Tyto analogové hodinky jsou vyrobeny z tmavé nerezové oceli se speciálním PVD povlakem, který je vysoce tepluvzdorný a chrání hodinky před poškrábáním. Ocelový pásek se zapíná dvojitou sponou, tzv. motýlkem, která je opatřena pojistkou proti samovolnému otevření. Masivní ciferník je vyroben z kvalitní nerezové oceli, díky níž hodinky sice něco málo váží, ale působí bytelně.Napájení zajišťuje baterie elektromotorkem Quartz. Ciferník je opatřen speciálním tvrzeným minerálním sklem s příměsí křemene, které je mnohem odolnější než akrylátová sklíčka.Hodinky jsou částečně vodotěsné (WR 100 m, 10 ATM, 10 BAR), nevadí jim déšť, mytí rukou, sprchování ani plavání na hladině. Nejsou ale vhodné pro potápění.Speciální výbava těchto hodinek:- datumovka - aktuální datum najdete v hranatém ciferníku v místě, kde se obvykle nachází číslo 3. Nastavíte ho otočením korunky v prvním stupni vytažení.- stopky - vteřinový i minutový ciferník, s přesností 1/1 vteřiny, max. 60 minut- tachymetr - slouží v kombinaci se stopkami na určení rychlosti pohybuHodinky se nastaví jednoduchým vytažením korunky na druhý stupeň a otočením na požadovaný čas. Ciferník a ručičky jsou potaženy luminiscenční vrstvou, která je na denním světle bílá a v noci září zelenkavou barvou.Celá tato paráda je zabalena v luxusní bílé krabičce, proto jsou hodinky také ideální volbou pro obdarování někoho blízkého.Materiál: nerezová ocelRozměry:ciferník - 5 x 5 x 1,3 cmvnitřní obvod - cca 20 cmšířka pásku - 2,3 cmDodáváme včetně baterie.

Kód zboží: 66351

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Hodinky,, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Pánské hodinky z nerezové oceli s modrým ciferníkem Diesel" je Diesel. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Diesel, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : nerezová ocel

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 150 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 6 929 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Pánské hodinky z nerezové oceli s modrým ciferníkem Diesel - MUŽI, Hodinky,, |,
Pánské hodinky z nerezové oceli s modrým ciferníkem Diesel
Podobné módní zboží