Pánské skinny ve svěží modré barvě Monkee Genes

Pánské skinny ve svěží modré barvě Monkee Genes

Monkee Genes se může pyšnit certifikací Soil Association. To znamená, že všechny továrny jsou pod přísným dohledem. Jak říká Monkee Genes - žádná práce otroků a dětí, žádná krev, žádný pot, žádné slzy.Koupíte si nový kousek do skříně a ještě uděláte něco dobrého pro svět. Skvělé, ne? Prokoukněte v modrých skinny kalhotách Monkee Genes, které jsou vyrobené z jemné bavlny. Kalhoty mají tři přední a dvě zadní kapsy a zapínají se na zip a jeden knoflík. Na zadní straně je odepínatelný štítek na patentky s originálním logem. Materiál: 97% organicky pěstovaná bavlna, 3% lycra.Doporučeno prát při 40°C.

Kód zboží: 33851

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Kalhoty, džíny, kraťasy, kalhoty,, pánské kalhoty, party, úzký střih,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Pánské skinny ve svěží modré barvě Monkee Genes" je Monkee Genes. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Monkee Genes, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 97% organicky pěstovaná bavlna, 3% lycra.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 45 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 999 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Pánské skinny ve svěží modré barvě Monkee Genes - MUŽI, Kalhoty, džíny, kraťasy, kalhoty,, pánské kalhoty,  party,  úzký střih,
Pánské skinny ve svěží modré barvě Monkee Genes
Podobné módní zboží