Pánské tričko ZOOT Lokál Znamení Beran

Pánské tričko ZOOT Lokál Znamení Beran

Jste idealista, rebel a bojovník. Pro to, čemu věříte, jste schopen udělat cokoliv. Jste energický, plný inspirací a dobrých nápadů. Máte touhu a motivaci se prosadit. V tom případě jste jasný Beran!

Trička s originální grafikou souhvězdí berana navrhl exkluzivně pro ZOOT Lokál výtvarník Tom Garcy.

On sám ke svému designu říká: "Nechtěl jsem zobrazit znamení zvěrokruhu klasicky skrze ilustraci a stylizaci určitého zvířete, ale původní formou souhvězdí, která předcházela odvození od říše fauny. Každé má svůj unikátní tvar nutící představivost hledat daný symbol."

Materiál: 100% bio bavlna

Praní: 30 °C

Rozměry velikost L:šířka ramen – 45,5 cmšířka hrudníku – 52,5 cmdélka od ramene ke spodnímu lemu – 74 cm

Tričko odpovídá klasickému evropskému číslování.

Kód zboží: 94072

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Trika, trika s krátkým rukávem,, jaro, kvalitní, léto, páns

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Pánské tričko ZOOT Lokál Znamení Beran" je ZOOT Lokál. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky ZOOT Lokál, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 100% bio bavlna Praní: 30 °C Rozměry velikost L:, šířka ramen – 45,5 cm, šířka hrudníku – 52,5 cm, délka od ramene ke spodnímu lemu – 74 cm Tričko odpovídá klasickému evropsk

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 41 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 499 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Pánské tričko ZOOT Lokál Znamení Beran - MUŽI, Trika, trika s krátkým rukávem,, jaro,  kvalitní,  léto,  páns
Pánské tričko ZOOT Lokál Znamení Beran
Podobné módní zboží