Pánské tričko ZOOT Lokál Znamení Kozoroh

Pánské tričko ZOOT Lokál Znamení Kozoroh

Když si něco usmyslíte, jdete za tím hlava nehlava. Vaši kamarádi vědí, že když potřebují povzbudit, nebo jim naopak teče do bot, můžou se na vás kdykoli obrátit. A jestli vás něco vytáčí, tak je to povrchnost. Proč? Protože kozoroh!

Trička s originální grafikou souhvězdí kozoroha navrhl exkluzivně pro ZOOT Lokál výtvarník Tom Garcy.

On sám ke svému designu říká: "Nechtěl jsem zobrazit znamení zvěrokruhu klasicky skrze ilustraci a stylizaci určitého zvířete, ale původní formou souhvězdí, která předcházela odvození od říše fauny. Každé má svůj unikátní tvar nutící představivost hledat daný symbol."

Materiál: 100% bio bavlna

Praní: 30 °C

Rozměry velikost L:šířka ramen – 45,5 cmšířka hrudníku – 52,5 cmdélka od ramene ke spodnímu lemu – 74 cmTričko odpovídá klasickému evropskému číslování. 

Kód zboží: 63291

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Trika, trika s krátkým rukávem,, jaro, léto, pánské, podzim

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Pánské tričko ZOOT Lokál Znamení Kozoroh" je ZOOT Lokál. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky ZOOT Lokál, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100% bio bavlna Praní30 °C Rozměry velikost L:, šířka ramen – 45,5 cm, šířka hrudníku – 52,5 cm, délka od ramene ke spodnímu lemu – 74 cm

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 96 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 499 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Pánské tričko ZOOT Lokál Znamení Kozoroh - MUŽI, Trika, trika s krátkým rukávem,, jaro,  léto,  pánské,  podzim
Pánské tričko ZOOT Lokál Znamení Kozoroh
Podobné módní zboží