Pánské tričko ZOOT Originál Střední pekáč buchet

Pánské tričko ZOOT Originál Střední pekáč buchet

Předsevzetí "letos zhubnu" není nikdy lehký úkol!Koumali jsme, jak ho co nejlépe a efektivně vyřešit. Přišli jsme na to. S tímhle zootím tričkem budete mít pekáč buchet raz dva! Takže i vy si na instagram můžete dát konečně fotku s hashtagy typu: #body #bodybuilder #sixpack #fitspiration #nofilter a nezapomeňte taky přidat #zootoriginal #radost !Velikosti odpovídají těm, na které jste zvyklí. Materiál:- 100% bavlna (nesrážlivá)Rozměry: pro velikost L jsou tyto míry:               délka: cca 72 cm               šířka ramen: cca 41 cmDoporučujeme prát na 40°.

Kód zboží: 52226

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Trika, trika s krátkým rukávem,, jaro, léto, pánské tričko,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Pánské tričko ZOOT Originál Střední pekáč buchet" je ZOOT Originál. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky ZOOT Originál, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? :, - 100% bavlna (nesrážlivá)

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 242 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 409 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Pánské tričko ZOOT Originál Střední pekáč buchet - MUŽI, Trika, trika s krátkým rukávem,, jaro,  léto,  pánské tričko,
Pánské tričko ZOOT Originál Střední pekáč buchet
Podobné módní zboží