Pánské triko ZOOT Lokál Znamení: Blíženci

Pánské triko ZOOT Lokál Znamení: Blíženci

Jste společenští, kreativní, vnímaví, zkoumaví, vaše bleskurychlé myšlenkové pochody lidé často nestíhají a tělesnou schránku s vámi nejspíš sdílí minimálně jedna další zajímavá osobnost? A nejste vy tak náhodou ve znamení blíženců? Mysleli jsme si to.

Trička s originální grafikou souhvězdí blíženců navrhl exkluzivně pro ZOOT Lokál výtvarník Tom Garcy.

On sám ke svému designu říká: "Nechtěl jsem zobrazit znamení zvěrokruhu klasicky skrze ilustraci a stylizaci určitého zvířete, ale původní formou souhvězdí, která předcházela odvození od říše fauny. Každé má svůj unikátní tvar nutící představivost hledat daný symbol."

Materiál: 100% bio bavlna

Praní: 30 °C

Rozměry velikost L: šířka ramen – 45,5 cm šířka hrudníku – 52,5 cm délka od ramene ke spodnímu lemu – 74 cm

Kód zboží: 49123

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Trika, trika s krátkým rukávem,, domov, hvězdy, jaro, léto,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Pánské triko ZOOT Lokál Znamení: Blíženci" je ZOOT Lokál. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky ZOOT Lokál, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 100% bio bavlna Praní: 30 °C Rozměry velikost L:, šířka ramen – 45,5 cm, šířka hrudníku – 52,5 cm, délka od ramene ke spodnímu lemu – 74 cm Kód zbo

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 47 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 499 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Pánské triko ZOOT Lokál Znamení: Blíženci - MUŽI, Trika, trika s krátkým rukávem,, domov,  hvězdy,  jaro,  léto,
Pánské triko ZOOT Lokál Znamení: Blíženci
Podobné módní zboží