Pánské triko ZOOT Lokál Znamení: Rak

Pánské triko ZOOT Lokál Znamení: Rak

Citlivý, vnímavý, emocionální. Zároveň vám ale nechybí logické uvažování a analytické schopnosti. Jste empatický a vždy se snažíte pomáhat slabším. Zárověň jste ale rád, když získáte respekt za svůj názor. Poznáváte se? Pak jste Rak jakbysmet!Trička s originální grafikou souhvězdí raka navrhl exkluzivně pro ZOOT Lokál výtvarník Tom Garcy.

On sám ke svému designu říká: "Nechtěl jsem zobrazit znamení zvěrokruhu klasicky skrze ilustraci a stylizaci určitého zvířete, ale původní formou souhvězdí, která předcházela odvození od říše fauny. Každé má svůj unikátní tvar nutící představivost hledat daný symbol."

Materiál: 100% bio bavlna

Praní: 30 °C

Rozměry velikost L:šířka ramen – 45,5 cmšířka hrudníku – 52,5 cmdélka od ramene ke spodnímu lemu – 74 cmTričko odpovídá klasickému evropskému číslování. 

Kód zboží: 49825

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Trika, trika s krátkým rukávem,, domov, festival, jaro, lét

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Pánské triko ZOOT Lokál Znamení: Rak" je ZOOT Lokál. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky ZOOT Lokál, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100% bio bavlna Praní30 °C Rozměry velikost L:, šířka ramen – 45,5 cm, šířka hrudníku – 52,5 cm, délka od ramene ke spodnímu lemu – 74 cm

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 50 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 499 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Pánské triko ZOOT Lokál Znamení: Rak - MUŽI, Trika, trika s krátkým rukávem,, domov,  festival,  jaro,  lét
Pánské triko ZOOT Lokál Znamení: Rak
Podobné módní zboží