Pánské triko ZOOT Lokál Znamení: Štír

Pánské triko ZOOT Lokál Znamení: Štír

Nejste vyloženě extrovert a ve společnosti se raději držíte stranou, v práci jste svědomitý a nenápadný, ale uvnitř vás vře vášeň a hluboké city. Pak jste ten pravý ŠTÍR!Trička s originální grafikou souhvězdí štíra navrhl exkluzivně pro ZOOT Lokál výtvarník Tom Garcy.

On sám ke svému designu říká: "Nechtěl jsem zobrazit znamení zvěrokruhu klasicky skrze ilustraci a stylizaci určitého zvířete, ale původní formou souhvězdí, která předcházela odvození od říše fauny. Každé má svůj unikátní tvar nutící představivost hledat daný symbol."

Materiál: 100% bio bavlna

Praní: 30 °C

Rozměry velikost L:šířka ramen – 45,5 cmšířka hrudníku – 52,5 cmdélka od ramene ke spodnímu lemu – 74 cmTričko odpovídá klasickému evropskému číslování. 

Kód zboží: 57047

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Trika, trika s krátkým rukávem,, léto, originální, pánské,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Pánské triko ZOOT Lokál Znamení: Štír" je ZOOT Lokál. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky ZOOT Lokál, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100% bio bavlna Praní30 °C Rozměry velikost L:, šířka ramen – 45,5 cm, šířka hrudníku – 52,5 cm, délka od ramene ke spodnímu lemu – 74 cm

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 71 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 499 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Pánské triko ZOOT Lokál Znamení: Štír - MUŽI, Trika, trika s krátkým rukávem,, léto,  originální,  pánské,
Pánské triko ZOOT Lokál Znamení: Štír
Podobné módní zboží