Pánské triko ZOOT Originál Jelen Wapiti v zelené barvě

Pánské triko ZOOT Originál Jelen Wapiti v zelené barvě

Bez jelena na tričku ani ránu.Tričko ZOOT Originál v zelené barvě má originální potisk s 3D efektem.Při výrobě byla použita organická bavlna, takže při pěstování se nevyužívají žádné škodlivé látky, které by byly nešetrné k životnímu prostředí, což je dobrá zpráva pro vaše tělo i mysl. Tričko je vyrobené ve férových pracovních podmínkách a ekologicky podle certifikátu FWF (Fair Wear Foundation) a mezinárodního standardu GOTS (Global Organic Textile Standard).Materiál: organická bavlna (kvalitní sítotisk)Rozměry: délka - 71 cm, šířka - 51 cmTričko má volnější střih, takže pokud si nejste jistí, doporučujeme o číslo menší velikost.

Kód zboží: 47132

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Trika, trika s krátkým rukávem,, jaro, jelen, léto, pánské

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Pánské triko ZOOT Originál Jelen Wapiti v zelené barvě" je ZOOT Originál. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky ZOOT Originál, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : organická bavlna (kvalitní sítotisk)

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 356 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 409 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Pánské triko ZOOT Originál Jelen Wapiti v zelené barvě - MUŽI, Trika, trika s krátkým rukávem,, jaro,  jelen,  léto,  pánské
Pánské triko ZOOT Originál Jelen Wapiti v zelené barvě
Podobné módní zboží