Pánské triko ZOOT Originál Loďka

Pánské triko ZOOT Originál Loďka

Jsou chvíle, kdy byste dal cokoliv za to, být sám na opuštěné loďce uprostřed širého moře? Tričko ZOOT Originál v bílé barvě má originální potisk s 3D efektem.Při výrobě byla použita organická bavlna, takže při pěstování se nevyužívají žádné škodlivé látky, které by byly nešetrné k životnímu prostředí, což je dobrá zpráva pro vaše tělo i mysl. Tričko je vyrobené ve férových pracovních podmínkách a ekologicky podle certifikátu FWF (Fair Wear Foundation) a mezinárodního standardu GOTS (Global Organic Textile Standard).Materiál: organická bavlna (kvalitní sítotisk)Rozměry: délka - 71 cm, šířka - 51 cmTričko má volnější střih, takže pokud si nejste jistí, doporučujeme o číslo menší velikost.

Kód zboží: 47134

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Trika, trika s krátkým rukávem,, bílá, jaro, léto, loď,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Pánské triko ZOOT Originál Loďka" je ZOOT Originál. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky ZOOT Originál, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : organická bavlna (kvalitní sítotisk)

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 47 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 409 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Pánské triko ZOOT Originál Loďka - MUŽI, Trika, trika s krátkým rukávem,, bílá,  jaro,  léto,  loď,
Pánské triko ZOOT Originál Loďka
Podobné módní zboží