Pánský funkční rolák Thermal Sports

Pánský funkční rolák Thermal Sports

Mrkněte na tento žhavý kousek "Pánský funkční rolák Thermal Sports (Blackspade)" patřící mezi "Pánské sportovní oblečení".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Pánský funkční rolák z kolekce Blackspade Thermal Sports. Vhodný pro venkovní sportovní aktivity a do mrazivého počasí.

Pánský funkční rolák z kolekce Blackspade Thermal Sports. Vhodný pro venkovní sportovní aktivity a do mrazivého počasí.

Ideální pro střední i náročnější aktivity v chladném i teplém počasí – např. při lyžování, cyklistice, turistice, vodních sportech Blackspade Thermale Sports se speciálními vlákny tvoří ochranu proti chladu, je prodyšný a zajišťuje odvod vlhkosti od pokožky Vlákna jsou přirozeně měkká a kombinovaná s přírodní viskózou Opatřeno německým certifikátem kvality Öeko-Tex Standard 100, který zaručí rozměrovou a barevnou stálost i to, že výrobek neobsahuje žádné škodlivé látky Dlouhý rukáv, malý rolák Délka k oblasti boků (závisí na výšce postavy) Prádlo je nenáročné na údržbu, po vyprání rychle uschne, má stálou formu a tvar i při častém praní (POZOR – je nutno prát bez aviváže, ta by zničila unikátní vlastnosti materiálu)

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi pánské sportovní oblečení, pánské prádlo, funkční prádlo, první vrstva.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 49% polyester, 49% viskóza, 2% elastan

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 30 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 679 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Pánský funkční rolák Thermal Sports - Pánské sportovní oblečení, Pánské prádlo,  Funkční prádlo,  První vrstva
Pánský funkční rolák Thermal Sports
Podobné módní zboží