Pistáciově vzorované boty na podpatku Ruby Shoo Savannah

Pistáciově vzorované boty na podpatku Ruby Shoo Savannah

Bude to láska na první obutí. S botami od londýnské značky Ruby Shoo to ani jinak nebývá. Z jejích kousků dýchá sofistikovanost, elegance a originalita.Co krok to radost - v pistáciových botkách se vzorem budete jasným rozsévačem dobré nálady. Silnější podpatek a neklouzavá podrážka jsou jejich přednostmi, a díky tomu se hodí jak do tanečních, tak pro podpatkové začátečnice.Zesílená výstelka a tvrdší špička = Maximální pohodlí, až je z vás budou muset sundat násilím.Podpatek má 9 cm - tak akorát na to, aby vám prodloužil nožky a vy jste byla ještě více sexy!

Materiál: textil a syntetika

Kód zboží: 88002

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Boty, na podpatku,, dámské, do tanečních, elegantní,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Pistáciově vzorované boty na podpatku Ruby Shoo Savannah" je Ruby Shoo. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Ruby Shoo, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? textil a syntetika Kód zboží: 88002 Objevte více boty

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 51 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 639 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Pistáciově vzorované boty na podpatku Ruby Shoo Savannah - ŽENY, Boty, na podpatku,, dámské,  do tanečních,  elegantní,
Pistáciově vzorované boty na podpatku Ruby Shoo Savannah
Podobné módní zboží