Pistáciový ručně pletený shopper Handed By Los Angeles

Pistáciový ručně pletený shopper Handed By Los Angeles

Ručně vyrobený kus módy za lepší svět.

Tuhle tašku pro vás s láskou upletl konkrétní člověk z Asie. Možná to byla žena, která ji pletla s manželem, když byly děti ve škole, anebo se sešla s kamarádkami a při společném pletení si povídaly o životě, pomlouvaly chlapy a řešily, co zítra uvaří k obědu.

Tašky Handed By totiž nevznikají v továrnách, ani je netvoří děti. Jsou navrhované v Holandsku a vyráběné v domácnostech zhruba 60 zručných pletařů a pletařek ve Vietnamu, Indonésii a Číně jako zdroj dobrého přivýdělku.

Taška je vyrobená z recyklovaného materiálu, má zapínání na magnetický druk a na přední straně šikovná poutka třeba pro zasunutí deštníku nebo zavázání šátku. Navíc je omyvatelná, takže ji můžete vzít na trh i na cestu kolem světa.

Rozměry: šířka x výška – cca 45 x 32 cm základna – cca 31 x 19 cm délka každého ucha – cca 57 cm

Kód zboží: 66228

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, tašky a zavazadla,, jaro, léto, nákup, nákupní

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Pistáciový ručně pletený shopper Handed By Los Angeles" je Handed By. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Handed By, je toho na výběr dost.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 59 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 099 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Pistáciový ručně pletený shopper Handed By Los Angeles - ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, tašky a zavazadla,, jaro,  léto,  nákup,  nákupní
Pistáciový ručně pletený shopper Handed By Los Angeles
Podobné módní zboží