Podprsenka bez kostic s kalhotkami SummerBlue 4350

Podprsenka bez kostic s kalhotkami SummerBlue 4350

Mrkněte na tento žhavý kousek "Podprsenka bez kostic s kalhotkami SummerBlue 4350 (Jadea)" patřící mezi "Akce týdne".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Trendy komplet italské podprsenky a kalhotek, v hravém designu. Buďte stylová! Moldované (pevně vyztužené) košíčky krásně vyplní a zvedne prsa Nízký střed podprsenky nechá vyniknout linii prsou až hluboko do dekoltu a trojúhelníkové košíčky ji ještě více umocní Ramínka jsou měkká a pružná, pevně přišitá a mají běžně nastavitelnou délku Podprsenka nemá žádné kostice Elastický obvod je podložený prádlovou gumičkou, která zabraňuje otlakům Zapínání jednoháčkové, třípolohová volba stažení Kalhotky hladké, bokového střihu Pas elastický, bez všité gumičky - velmi pohodlný! Klín mají zesílený Pohodlný, praktická, svůdný! Komplet Summer si jistě zamilujete!

Trendy komplet italské podprsenky a kalhotek, v hravém designu. Buďte stylová! Moldované (pevně vyztužené) košíčky krásně vyplní a zvedne prsa Nízký střed podprsenky nechá vyniknout linii prsou až hluboko do dekoltu a trojúhelníkové košíčky ji ještě více umocní Ramínka jsou měkká a pružná, pevně přišitá a mají běžně nastavitelnou délku Podprsenka nemá žádné kostice Elastický obvod je podložený prádlovou gumičkou, která zabraňuje otlakům Zapínání jednoháčkové, třípolohová volba stažení Kalhotky hladké, bokového střihu Pas elastický, bez všité gumičky - velmi pohodlný! Klín mají zesílený

Pohodlný, praktická, svůdný! Komplet Summer si jistě zamilujete!

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi akce týdne, dámské spodní prádlo, podprsenky, bez kostic.

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Podprsenka bez kostic s kalhotkami SummerBlue 4350" je Jadea. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Jadea, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 93% bavlna, 7% elastan

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 26 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 390 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Podprsenka bez kostic s kalhotkami SummerBlue 4350 - Akce týdne, Dámské spodní prádlo,  Podprsenky,  Bez kostic
Podprsenka bez kostic s kalhotkami SummerBlue 4350
Podobné módní zboží