Podprsenka July Grey bez kostic

Podprsenka July Grey bez kostic

Mrkněte na tento žhavý kousek "Podprsenka July Grey bez kostic (Jadea)" patřící mezi "Akce týdne".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Trendy italská podprsenka July, v hravém designu. Buďte stylová i něžná! Moldované (pevně vyztužené) košíčky krásně vyplní a zvedne prsa Nízký střed podprsenky nechá vyniknout linii prsou až hluboko do dekoltu a trojúhelníkové košíčky ji ještě více umocní Povrch podprsenky je zdobený rozverným potiskem puntíků Ramínka jsou měkká a pružná, pevně přišitá a mají běžně nastavitelnou délku Podprsenka nemá žádné kostice Elastický obvod je podložený prádlovou gumičkou, která zabraňuje otlakům Zapínání dvojháčkové, třípolohová volba stažení Pohodlná, praktická, svůdná! Podprsenku July si jistě zamilujete!

Trendy italská podprsenka July, v hravém designu. Buďte stylová i něžná! Moldované (pevně vyztužené) košíčky krásně vyplní a zvedne prsa Nízký střed podprsenky nechá vyniknout linii prsou až hluboko do dekoltu a trojúhelníkové košíčky ji ještě více umocní Povrch podprsenky je zdobený rozverným potiskem puntíků Ramínka jsou měkká a pružná, pevně přišitá a mají běžně nastavitelnou délku Podprsenka nemá žádné kostice Elastický obvod je podložený prádlovou gumičkou, která zabraňuje otlakům Zapínání dvojháčkové, třípolohová volba stažení

Pohodlná, praktická, svůdná! Podprsenku July si jistě zamilujete!

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi akce týdne, miss, podprsenky miss.

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Podprsenka July Grey bez kostic" je Jadea. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Jadea, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 60% bavlna, 40% polyester

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 127 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 270 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Podprsenka July Grey bez kostic - Akce týdne, Miss,  Podprsenky Miss
Podprsenka July Grey bez kostic
Podobné módní zboží