Podprsenka Lucia zmenšující s kosticemi

Podprsenka Lucia zmenšující s kosticemi

Mrkněte na tento žhavý kousek "Podprsenka Lucia zmenšující s kosticemi (Sermija)" patřící mezi "Podprsenky - Outlet".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Klasická nevyztužená soft podprsenka "zmenšovačka" s širšími ramínky pro velká a plná poprsí: - nevyztužené košíčky ve spodní části zesílené jednou vrstvou bavlny, - vyšší střed, všité kostice, pevně přišitá zesílená ramínka s regulací délky, - kombinace elastické krajky, nylonu a bavlny, - poddajný širší obvod se zapínáním na dva háčky s volbou dvou poloh. Tento model svým střihem splňuje funkci minimizeru (zmenšení poprsí), který bude skvěle držet Vaše poprsí ve správné pozici pomocí měkce vypolstrovaných širokých ramínek a širšího obvodu! Do kompletu kombinujte kalhotky Lucie.

Klasická nevyztužená soft podprsenka "zmenšovačka" s širšími ramínky pro velká a plná poprsí: - nevyztužené košíčky ve spodní části zesílené jednou vrstvou bavlny, - vyšší střed, všité kostice, pevně přišitá zesílená ramínka s regulací délky, - kombinace elastické krajky, nylonu a bavlny, - poddajný širší obvod se zapínáním na dva háčky s volbou dvou poloh.

Tento model svým střihem splňuje funkci minimizeru (zmenšení poprsí), který bude skvěle držet Vaše poprsí ve správné pozici pomocí měkce vypolstrovaných širokých ramínek a širšího obvodu! Do kompletu kombinujte kalhotky Lucie.

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi podprsenky - outlet, outlet, podprsenky - outlet.

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Podprsenka Lucia zmenšující s kosticemi" je Sermija. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Sermija, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 70% polyamid, 20% bavlna, 10% elastan

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 336 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 711 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Podprsenka Lucia zmenšující s kosticemi - Podprsenky - Outlet, Outlet,  Podprsenky - Outlet
Podprsenka Lucia zmenšující s kosticemi
Podobné módní zboží