Podprsenka Milo vyztužená 1307 Push Up

Podprsenka Milo vyztužená 1307 Push Up

Mrkněte na tento žhavý kousek "Podprsenka Milo vyztužená 1307 Push Up (Avalingerie)" patřící mezi "Podprsenky - Outlet".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Romantická podprsenka Milo s Push-Up efektem. Detailní výšivka květin Vás ohromí!

Romantická podprsenka Milo s Push-Up efektem. Detailní výšivka květin Vás ohromí!

Vyztužené košíčky s vyjímatelnými Push-Up vycpávkami Košíčky jsou potažené velmi jemným a elastickým mikrovláknem smetanové barvy - uprostřed košíčků perlový přívěsek! V horní části košíčků je květinová výšivka na tylovém podkladu Fialkové lístky květin lemuje zlatavá s perleťovou nitkou Všité kostice košíčků, odpínatelná a délkově nastavitelná ramínka Obvod pružný, podšitý měkkou prádlovou gumičkou, která zabraňuje zařezávání Zapínání dvojháčkové, třípolohová volba stažení

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi podprsenky - outlet, outlet, podprsenky - outlet.

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Podprsenka Milo vyztužená 1307 Push Up" je Avalingerie. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Avalingerie, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 88% polyamid, 8% bavlna, 4% elastan

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 128 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 280 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Podprsenka Milo vyztužená 1307 Push Up - Podprsenky - Outlet, Outlet,  Podprsenky - Outlet
Podprsenka Milo vyztužená 1307 Push Up
Podobné módní zboží