Podprsenka po ablaci prsou - protetická Aloe

Podprsenka po ablaci prsou - protetická Aloe

Mrkněte na tento žhavý kousek "Podprsenka po ablaci prsou - protetická Aloe (Alles)" patřící mezi "Podprsenky - Outlet".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Protetická podprsenka Aloe Medidbra, určená pro ženy po nádorovém onemocnění prsu.

Protetická podprsenka Aloe Medidbra, určená pro ženy po nádorovém onemocnění prsu.

Podprsenka je vyrobena z velmi kvalitní italské tkaniny, zdobená něžnýmii puntíky a kraječkou Košíčky jsou vyztužené měkkou pěnovou hmotou, vypodloženou bavlněným úpletem Kapsičky ve vnitřní části košíčků slouží pro vložení epitézy Podprsenka má přídávné pěnové vycpávky - korekce případných nedokonalostí Široká nastavitelná a vypodložená ramínka rozloží váhu a nezařezávají se Podprsenka má vyšší střed zdobený knoflíky Zapínání v zadní části na dva háčky s volbou tří poloh

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi podprsenky - outlet, outlet, podprsenky - outlet.

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Podprsenka po ablaci prsou - protetická Aloe" je Alles. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Alles, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 60% polyamid, 30% bavlna, 10% elastan

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 57 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 463 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Podprsenka po ablaci prsou - protetická Aloe - Podprsenky - Outlet, Outlet,  Podprsenky - Outlet
Podprsenka po ablaci prsou - protetická Aloe
Podobné módní zboží