Podprsenka Tropical Push-Up

Podprsenka Tropical Push-Up

Mrkněte na tento žhavý kousek "Podprsenka Tropical Push-Up (Nice Underwear snc)" patřící mezi "Podprsenky - Outlet".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Trendy italská Push-Up podprsenka, v romantickém designu. Buďte něžná a hravá! Moldované (pevně vyztužené) košíčky mají pěnovou Push-Up výztuž, která krásně vyplní a zvedne prsa Povrch podprsenky je z prvotřídní bavlny, s přídavkem pružného elastanu Potisk tropické zahrady po celém materiálu podprsenky Uprostřed košíčků saténová stužka Ramínka jsou měkká a pružná, pevně přišitá a mají běžně nastavitelnou délku Elastický obvod je podložený prádlovou gumičkou, která zabraňuje otlakům Zapínání dvojháčkové, třípolohová volba stažení Pohodlná, praktická, svůdná! Podprsenku Tropical si jistě zamilujete!

Trendy italská Push-Up podprsenka, v romantickém designu. Buďte něžná a hravá! Moldované (pevně vyztužené) košíčky mají pěnovou Push-Up výztuž, která krásně vyplní a zvedne prsa Povrch podprsenky je z prvotřídní bavlny, s přídavkem pružného elastanu Potisk tropické zahrady po celém materiálu podprsenky Uprostřed košíčků saténová stužka Ramínka jsou měkká a pružná, pevně přišitá a mají běžně nastavitelnou délku Elastický obvod je podložený prádlovou gumičkou, která zabraňuje otlakům Zapínání dvojháčkové, třípolohová volba stažení

Pohodlná, praktická, svůdná! Podprsenku Tropical si jistě zamilujete!

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi podprsenky - outlet, miss, podprsenky miss.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 90% bavlna, 10% elastan

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 75 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 192 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Podprsenka Tropical Push-Up - Podprsenky - Outlet, Miss,  Podprsenky Miss
Podprsenka Tropical Push-Up
Podobné módní zboží