Povlečení Indra bavlněný satén

Povlečení Indra bavlněný satén
Povlečení Indra bavlněný satén - 140x200+70x90

Vždy modní kombinace černé a bílé s florálním ornamentem Vás spolehlivě romanticky naladí. Bavlněný satén je luxusní materiál z vysoce kvalitní česané bavlněné příze. Ložní povlečení kombinuje čistě bílou s černým detailem ve spodní části a spodní strana povlečení je černá s bílým ornamentem po celé ploše. Polštář je z obou stran stejný. Povlečení je s praktickým zipovým uzávěrem. Maximální kvalitu a jemnost prádla Vám zaručí praní zásadně po rubu a se zapnutým zipem. K bavlněnému saténu doporučujeme výhradně jersey prostěradla.

Velikost 140x200 Materiálové složení 100% bavlna Doporučujeme zakoupit společně se zbožím Prostěradlo jersey bílé 214 Kč 259 Kč Napínací prostěradlo jersey v bílé barvě pro pohodlný a lehký spánek. Je vyrobeno z jemné a vzdušné bavlny... Barvy 90x200

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Rozhodně mezi Povlečení, Povlečení bavlněný satén, , Povlečení , Povlečení bavlněný satén ,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Povlečení Indra bavlněný satén" je Matějovský. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Matějovský, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100% bavlna

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 36 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 190 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Povlečení Indra bavlněný satén - Povlečení, Povlečení bavlněný satén, , Povlečení , Povlečení bavlněný satén ,
Povlečení Indra bavlněný satén
Podobné módní zboží