Přenosná filtrační 385 ml láhev v červeno-žluto-tyrkysové Bobble Kids

Přenosná filtrační 385 ml láhev v červeno-žluto-tyrkysové Bobble Kids

Láhve Bobble nově i v dětských verzích! Udělejte radost svým ratolestem a zároveň pečujte o jejich zdraví.Láhev je v červeno-žluto-tyrkysové barvě. Obsah - 385 ml.

Láhev bobble funguje na principu "filtruje, když piješ". Unikátní uhlíkový filtr zachycuje chlór a další organické kontaminanty, které jsou běžně obsažené ve vodě z kohoutku, přímo při její konzumaci.

Po uplynutí životnosti se filtr vymění za nový v barvě, na kterou zrovna máte náladu. Lahev je recyklovaná a neobsahuje BPA. Tělo láhve je měkké, pružné, zajišťující snadné stisknutí a užívání.

Design navrhl Karim Rashid, současná ikona světového designu a držitel více než 300 ocenění za jeho tvorbu.

Kód zboží: 40033

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Pití a jídlo s sebou,, ekologický, filtrační láhev, kids,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Přenosná filtrační 385 ml láhev v červeno-žluto-tyrkysové Bobble Kids" je Bobble. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Bobble, je toho na výběr dost.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 68 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 299 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Přenosná filtrační 385 ml láhev v červeno-žluto-tyrkysové Bobble Kids - BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Pití a jídlo s sebou,, ekologický,  filtrační láhev,  kids,
Přenosná filtrační 385 ml láhev v červeno-žluto-tyrkysové Bobble Kids
Podobné módní zboží