Protivráskové bílé povlečení na polštář - La Decollette - uni - bílá

Protivráskové bílé povlečení na polštář - La Decollette  - uni - bílá
Spaní na saténu je odnedávna tajemstvím krásy. Tento hladký materiál způsobuje nejen lesk vašich vlasů, ale také zabraňuje jejich lámavosti a roztřepeným konečkům. Satén na rozdíl od bavlny je hladký, proto nedochází přes noc k tvorbě dalších vrásek. Spaní na polštáří Lyocell (Tencel) je naprosto pohodlé. Tento organický materiál je stejně měkký jako hedvábí a přitom pohlcuje o 150% více než bavlna. Kůže na obličeji proto zůstává v suchu a v chladu. Lyocell (Tencel) je vyrobena z dřevní buničiny z Eucalyptustree, která se vyrábí udržitelným procesem a proto je šetrná k životnímu prostředí. Materiálové složení: 100 % polyamid. Velikost 60 x 70 cm. Prát na 60°.

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Rozhodně mezi HOMEPAGE | Dámské spodní prádlo | Podprsenky.

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Protivráskové bílé povlečení na polštář - La Decollette - uni - bílá" je La Decollette. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky La Decollette, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? Bavlna Hedvábí Satén

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 176 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 569 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Protivráskové bílé povlečení na polštář - La Decollette  - uni - bílá - HOMEPAGE | Dámské spodní prádlo | Podprsenky, HOMEPAGE | Dámské spodní prádlo | Podprsenky
Protivráskové bílé povlečení na polštář - La Decollette - uni - bílá
Podobné módní zboží