Punčochy ve spreji Air Stocking QT

Punčochy ve spreji Air Stocking QT

Mrkněte na tento žhavý kousek "Punčochy ve spreji Air Stocking QT (Vydo)" patřící mezi "Punčochy".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Luxusní hedvábné punčochy ve spreji. Budete mít krásnou a barevně jednotnou pokožku i bez klasických punčoch!

Luxusní hedvábné punčochy ve spreji. Budete mít krásnou a barevně jednotnou pokožku i bez klasických punčoch!

Jsou jako Vaše druhá pokožka - nikdy netáhnou, nezatrhávají se a nepouští oka! Nanášení je opravdu snadné, stačí dbát pokynů na lahvičce Punčochy mají vysokou voděodolnost, přirozeným pocením se nerozmazávají a neflekatí! Při omývání stačí použít teplou vodu a běžné mýdlo Hydratační složka ve spreji chrání kůži před vysoušením a zajišťuje dokonalou hebkost nohou Obsahují totiž hydrolyzované hedvábí a jedinečné aminokyseliny Hydratační kofeinový výtažek a výtažek ze zeleného čaje snižuje viditelnost celulitidy! Chrání nohy před škodlivým slunečním zářením (obsahují UV filtry), prachem a negativními faktory životního prostředí Pokožka je na pohled krásná, zdravá a vyživená

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi punčochy, dámské spodní prádlo, punčochové zboží a legíny, punčochové kalhoty.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? hydrolyzované hedvábí

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 218 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 499 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Punčochy ve spreji Air Stocking QT - Punčochy, Dámské spodní prádlo,  Punčochové zboží a legíny,  Punčochové kalhoty
Punčochy ve spreji Air Stocking QT
Podobné módní zboží