Retro polštář Sass &Belle You Are Amazing

Retro polštář Sass &Belle You Are Amazing

Ty jsi tak skvělej! Tato fráze vašeho přítele určitě nikdy neomrzí.Otázkou však zůstává, jestli mu to říkáte dostatečně často? Pokud si odpovědí nejste jisti, pořiďte mu tento bavlněný polštář. Samozřejmě ho můžete darovat i kamarádovi nebo tatínkovi.Materiál je příjemný na dotek a může sloužit jak dekorativně, tak prakticky. Materiál: povlak - bavlnapolštář - polypropylen, polyesterRozměry: 40 x 40 cmPraní: v ruce (jen postižené místo)

Kód zboží: 120609

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi BYDLENÍ A DESIGN, Doplňky do bytu,, dekorace, do ložnice, do obýváku,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Retro polštář Sass &Belle You Are Amazing" je Sass & Belle. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Sass & Belle, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? je příjemný na dotek a může sloužit jak dekorativně, tak prakticky. 

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 38 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 239 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Retro polštář Sass &Belle You Are Amazing - BYDLENÍ A DESIGN, Doplňky do bytu,, dekorace,  do ložnice,  do obýváku,
Retro polštář Sass &Belle You Are Amazing
Podobné módní zboží