Růžová láhev na vodu Happy Jackson H2 Awesome!

Růžová láhev na vodu Happy Jackson H2 Awesome!

Velká Británie toho dala světu mnoho - princeznu Dianu, Jamese Bonda, fotbal a... Happy Jackson! Značka servíruje do našich domovů ty nejoriginálnější hravé, zábavné a barevné doplňky.Noční tramvaj, cesta domů, trochu nejistá chůze... moooc povedená párty. Jen žaludek není moc happy a vyhrožuje: "Vodu nebo život!"Malá, skladná, stylová. Noste tuhle láhev sebou nejen pro takové případy a buďte H2 Awesome!Materiál: plastObjem: 600mlRozměry: 20 x 7,5 cmLáhev není vhodná do mikrovlnky ani do myčky. Výrobce ji doporučuje před prvním použitím omýt.

Kód zboží: 108084

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Pití a jídlo s sebou,, kvalitní, lahev na vodu, léto,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Růžová láhev na vodu Happy Jackson H2 Awesome!" je Happy Jackson. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Happy Jackson, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : plast

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 50 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 549 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Růžová láhev na vodu Happy Jackson H2 Awesome! - BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Pití a jídlo s sebou,, kvalitní,  lahev na vodu,  léto,
Růžová láhev na vodu Happy Jackson H2 Awesome!
Podobné módní zboží