Růžová peněženka s leopardím vzorem Little Marcel Nagudo

Růžová peněženka s leopardím vzorem Little Marcel Nagudo

Po nocích se ve vás probouzí šelma, tiše našlapujete, mlsně si prohlížíte okolí a oči vám jen září.Little Marcel promítá vaše nejdivočejší sny do nejdivočejší peněženky.Leopardí peněženka, na které se kromě bílé a černé objevují neonové výrazné barvy.Uvnitř naleznete několik přihrádek na karty, jednu průhlednou kapsu na fotky nejbližších, kapsu na zip pro mince, které přináší štěstí a samozřejmě větší kapsu pro ty nejvyšší bankovky. Materiál: syntetikaRozměry: 9 x 13 x 4 cmNebojte se, bude střežit vaše peníze. Minimálně jako kočkovitá šelma.

Kód zboží: 90372

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, peněženky,, černá, dámská, jaro, leopa

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Růžová peněženka s leopardím vzorem Little Marcel Nagudo" je Little Marcel. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Little Marcel, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? syntetika

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 77 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 329 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Růžová peněženka s leopardím vzorem Little Marcel Nagudo - ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, peněženky,, černá,  dámská,  jaro,  leopa
Růžová peněženka s leopardím vzorem Little Marcel Nagudo
Podobné módní zboží