Růžové dámské ponožky se vzorem Happy Socks

Růžové dámské ponožky se vzorem Happy Socks

Také vás tak baví růžová? Tak proč ještě nemáte tyto ponožky? Díky tmavomodrému podkladu působí korálový vzor ještě výrazněji a veseleji, odolnost je podpořena zesílenou špičkou a patou. Jakmile budete mít jednou ponožky od Happy Socks na sobě, už si nikdy nekoupíte jiné.

Za revolucí ve světě ponožek stojí dva švédští přátelé, kteří se rozhodli šířit radost a dobro skrze to nejzákladnější co doma máme. Mysleli přitom i na naše pohodlí, a aby nám ponožky dlouho vydržely. Proto jsou Happy Socks vyráběny z česané vlny a vybaveny zesílenou špičkou.Materiál: 80% česaná bavlna, 17% polyamid, 3% elastan

Praní: 40°C

Kód zboží: 89115

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Punčochy, ponožky, ponožky,,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Růžové dámské ponožky se vzorem Happy Socks" je Happy Socks. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Happy Socks, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 80% česaná bavlna, 17% polyamid, 3% elastan Praní40°C Kód zboží: 89115 Galerie produktu:

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 66 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 379 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Růžové dámské ponožky se vzorem Happy Socks - ŽENY, Punčochy, ponožky, ponožky,,
Růžové dámské ponožky se vzorem Happy Socks
Podobné módní zboží