Růžové tenisky na vyšší podrážce Skechers

Růžové tenisky na vyšší podrážce Skechers

O krok blíž k lepším zítřkům.Tyto růžové tenisky pomáhají v kampani BOBS. Cílem je obout děti, kterým život ztížila chudoba, život bez domova nebo epidemie. Kampaň má pod svými křídly americká obuvnická společnost Skechers. Jejími podporovatelkami jsou například Britney Spears, Christina Aguilera nebo Gwen Stefani.Tenisky nesou originální kontrastní švy, které v kombinaci s růžovou barvou působí přímo dokonale!Mají vulkanizovaný mezipodešev a semišovou patu uvnitř i zvenčí, takže můžete klidně vyhodit náplasti na puchýře.Stélka je pružná, ale pevná což zaručuje chůzi jako po obláčku.Materiál:vnější - textilvnitřní - textilpodrážka - syntetikaRozměry:výška podrážky - 2 cm

Kód zboží: 114651

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Boty, tenisky,, jaro, kvalitní, léto, orig

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Růžové tenisky na vyšší podrážce Skechers " je Skechers. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Skechers, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? :, vnější - textil, vnitřní - textil, podrážka - syntetika

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 84 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 849 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Růžové tenisky na vyšší podrážce Skechers  - ŽENY, Boty, tenisky,, jaro,  kvalitní,  léto,  orig
Růžové tenisky na vyšší podrážce Skechers
Podobné módní zboží