Růžovo-černé sluneční brýle se vzorovanými nožičkami Ruby Rocks

Růžovo-černé sluneční brýle se vzorovanými nožičkami Ruby Rocks

Probdělá noc nebo jen ranní lenost se líčit. Občas to potká každou z nás. Ale nevěšte hlavu, naopak ji pyšně zvedněte a dejte si brýle. Kvalita a retro design, na brýle Ruby Rocks by byla opravdu škoda sednout.    Značka Ruby Rocks jde svojí cestou, vytváří kolekce, díky kterým může každý vystoupit z řady. Navíc patří mezi značky, kterým záleží na férových podmínkách práce a to nás baví. Rozměry:šířka - 14 cmvýška - 4,5 cmdélka nožiček - 14 cmBrýle mají ochranný filtr UV 300.

Kód zboží: 115482

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Doplňky, sluneční brýle,, dámské, jaro, kvalitní, lé

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Růžovo-černé sluneční brýle se vzorovanými nožičkami Ruby Rocks" je Ruby Rocks. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Ruby Rocks, je toho na výběr dost.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 56 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 699 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Růžovo-černé sluneční brýle se vzorovanými nožičkami Ruby Rocks - ŽENY, Doplňky, sluneční brýle,, dámské,  jaro,  kvalitní,  lé
Růžovo-černé sluneční brýle se vzorovanými nožičkami Ruby Rocks
Podobné módní zboží