Růžovo-černé unisex ponožky Happy Socks

Růžovo-černé unisex ponožky Happy Socks

Na ponožky Happy Socks se jenom podíváte a hned se rozzáříte a když jsou na nich barvy duhy s kombinací s černou, radost je o to větší. Tato švédská značka,ale také klade důraz na etické podmínky práce a nároky na kvalitu jsou stejně tak vysoké jako na kreativitu. Materiál česané bavlny vaše nožky udrží v pohodlí po celý den, ani sundat je nebudete chtít a když už se tak rozhodnete při praní se nesrazí. Kolik párů Happy Socks už máte?Materiály: 80% bavlna, 17% polyamid, 3% elastanPraní: 40 °C

Kód zboží: 89160

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Ponožky,, | Šedá, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Růžovo-černé unisex ponožky Happy Socks" je Happy Socks. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Happy Socks, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno?  česané bavlny vaše nožky udrží v pohodlí po celý den, ani sundat je nebudete chtít a když už se tak rozhodnete při praní se nesrazí. 

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 44 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 379 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Růžovo-černé unisex ponožky Happy Socks - MUŽI, Ponožky,, | Šedá,  |,
Růžovo-černé unisex ponožky Happy Socks
Podobné módní zboží