Růžový polštář Sass & Belle You Are Beautiful

Růžový polštář Sass  & Belle You Are Beautiful

Jsi krásná! Tak tato fráze vaší křehkou polovičku určitě nikdy neomrzí.Otázkou však zůstává, jestli jí to říkáte dostatečně často? Pokud si odpovědí nejste jisti, pořiďte jí tento bavlněný polštář. Samozřejmě je ho možné darovat i kamarádce nebo mamince.Materiál je příjemný na dotek a může sloužit jak dekorativně, tak prakticky.Materiál: 100% bavlnaRozměry: 40 x 40 cmPraní: v ruce (jen postižené místo)

Kód zboží: 120582

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi BYDLENÍ A DESIGN, Do ložnice a obýváku, Polštářky,, ložnice, polštář, povlečení ,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Růžový polštář Sass & Belle You Are Beautiful" je Sass & Belle. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Sass & Belle, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? je příjemný na dotek a může sloužit jak dekorativně, tak prakticky.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 49 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 239 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Růžový polštář Sass  & Belle You Are Beautiful - BYDLENÍ A DESIGN, Do ložnice a obýváku, Polštářky,, ložnice,  polštář,  povlečení ,
Růžový polštář Sass & Belle You Are Beautiful
Podobné módní zboží