Sada 3 náramků Icon Brand Commander In Chief

Sada 3 náramků Icon Brand Commander In Chief

Jste schopní se hned zítra sbalit a odstěhovat se na rok někam do divočiny, surfovat s delfíny na pustý ostrov nebo žít s kmenem, kterému nerozumíte ani slovo? Icon Brand je přesně pro vás.

Kožený náramek s vojenským buttonem vyzařuje kouzlo starých válečných časů a dřevěné korálkové náramky mu dávají moderní kabát.

Staňte se kapitánem čety a doveďte své muže k vítězství – ať už rozjíždíte nový byznys, anebo vyrážíte na epický noční tah.

Materiál: kůže, dřevo, kov

V balení najdete 3 náramky, které můžete libovolně kombinovat.

Kód zboží: 65136

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Doplňky, náramky, ostatní doplňky,, korálkový náramek, kožený náramek, kůže,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Sada 3 náramků Icon Brand Commander In Chief" je Icon Brand. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Icon Brand, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : kůže, dřevo, kov V balení najdete 3 náramky, které můžete libovolně kombinovat. Kód zboží: 65136 Objevte více

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 75 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 499 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Sada 3 náramků Icon Brand Commander In Chief - MUŽI, Doplňky, náramky, ostatní doplňky,, korálkový náramek,  kožený náramek,  kůže,
Sada 3 náramků Icon Brand Commander In Chief
Podobné módní zboží