Sada deseti barevných náramků s penízky a třásněmi ALDO Segnacco

Sada deseti barevných náramků s penízky a třásněmi ALDO Segnacco

Jeden náramek je nuda. Pořiďte si jich hned deset!A noste je všechny najednou, nebo zvlášť, to už je na vás. V této sadě najdete dva zlaté náramky osázené diamanty (samozřejmě nepravé, ale kdo to pozná, že), dva náramky s černou a růžovou třásní, jeden zlatý náramek s penízky a pět dalších náramků různých barev a velikostí.Materiál: bižuterieNáramky jsou na pružné gumičce, případně jsou nastavitelné pomocí zapínání.

Kód zboží: 107115

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Hodinky a šperky, náramky,, dámské, elegantní, jaro, k

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Sada deseti barevných náramků s penízky a třásněmi ALDO Segnacco" je ALDO. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky ALDO, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? bižuterie

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 41 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 699 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Sada deseti barevných náramků s penízky a třásněmi ALDO Segnacco - ŽENY, Hodinky a šperky, náramky,, dámské,  elegantní,  jaro,  k
Sada deseti barevných náramků s penízky a třásněmi ALDO Segnacco
Podobné módní zboží