Sada náramků v modro-černé barvě Pieces Jynas

Sada náramků v modro-černé barvě Pieces Jynas

Náramky se hodí vždy a všude a skvěle podpoří každý outfit. Mít holé ruce se zkrátka dnes už nenosí.S touhle sadou náramků máte podchcený každý den. Buď je můžete nosit po jednom, po dvou, nebo rovnou všechny současně.Náramky zdobí různě velké korálky z runých druhů materiálu v odstínech modré a černé, a také textilní třásně a kolečka.Pieces je dánská značka, která zdobí ženy po celém světě prostřednictvím svých šperků, šátků či kabelek, a také spodního prádla. A protože dbají na kvalitu a soustředí se na detaily, mají mezi ženami vysokou oblibu.Materiál: bižutérieRozměry: obvod - 22 cm (elastická gumička)

Kód zboží: 88731

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Hodinky a šperky, náramky,, dámské, do města, do školy,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Sada náramků v modro-černé barvě Pieces Jynas" je Pieces. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Pieces, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : bižutérie

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 69 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 679 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Sada náramků v modro-černé barvě Pieces Jynas - ŽENY, Hodinky a šperky, náramky,, dámské,  do města,  do školy,
Sada náramků v modro-černé barvě Pieces Jynas
Podobné módní zboží