Sada šesti pruhovaných pánských ponožek Oddsocks

Sada šesti pruhovaných pánských ponožek Oddsocks

Oddsocks vyhlásily víkend divokého střídání ponožek! Volný konec týdne totiž není jen popíjení pivka s kamarády u fotbalu – je třeba posekat trávu, jít nakupovat s přítelkyní, umýt auto. Nudit se ale určitě nebudete! Ze sady pestrobarevných pruhovaných ponožek se dám nakombinovat 15 různých párů. Je jen na vás, jestli budete chtít nosit ponožky v sandálech (protože v tomhle případě můžete porušit známý zákaz nošení ponožek v sandálech) a ukazovat je světu, anebo je budete nosit do tenisek a kochat se jimi v soukromí.  Ponožky, které dostanete v praktické plastové krabičce, jsou vyrobené z kvalitního a příjemného materiálu a pata i špička jsou zpevněné. A co je nejlepší, při párování ponožek si u těchto vůbec nemusíte lámat hlavu, který pár k sobě patří. Materiál: 82% bavlna, 13% polyamid, 3% polyester, 2% elastan  Doporučeno prát při 40°C a nežehlit.  Rozměry:  délka od špičky k patě - 27 cm délka od paty k lemu - 28 cm krabička - 17x12x7 cm Ponožky se hodí pro velikost 39 až 46.

Kód zboží: 38621

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Ponožky,, jaro, léto, pánské, podzim

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Sada šesti pruhovaných pánských ponožek Oddsocks" je Oddsocks. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Oddsocks, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 82% bavlna, 13% polyamid, 3% polyester, 2% elastan 

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 201 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 499 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Sada šesti pruhovaných pánských ponožek Oddsocks - MUŽI, Ponožky,, jaro,  léto,  pánské,  podzim
Sada šesti pruhovaných pánských ponožek Oddsocks
Podobné módní zboží