Sada tří dámských ponožek Oddsocks Emma

Sada tří dámských ponožek Oddsocks Emma

Zase se potvrdilo staré známé pravidlo - že ty nejlepší věci se zrodili v hospodě u piva. Protože přesně tak to bylo i s nápadem založení značky Oddsocks, která zbořila mýtus nudných ponožek.V sadě najdete hned tři kusy dámských pruhovaných ponožek Emma, které sladily dohromady všechny možné barvy. Abyste je mohla střídat podle gusta. Ponožky jsou vyrobené z příjemného materiálu, kterým se vašim nohám určitě zavděčíte.

Materiál: 76% bavlna, 23% polyamid, 1% elastan Doporučeno prát při 40°C a nežehlit. Ponožky se hodí pro velikost 38 až 42.

Kód zboží: 37878

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Punčochy, ponožky, ponožky,, dámské, dámské ponožky, hravé,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Sada tří dámských ponožek Oddsocks Emma " je Oddsocks. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Oddsocks, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 76% bavlna, 23% polyamid, 1% elastan, Doporučeno prát při 40°C a nežehlit. , , Ponožky se hodí pro velikost 38 až 42. Kód zboží: 37878

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 525 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 499 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Sada tří dámských ponožek Oddsocks Emma  - ŽENY, Punčochy, ponožky, ponožky,, dámské,  dámské ponožky,  hravé,
Sada tří dámských ponožek Oddsocks Emma
Podobné módní zboží