Sada tří dámských pruhovných ponožek Oddsocks Lucy

Sada tří dámských pruhovných ponožek Oddsocks Lucy

Vize britské značky Oddsocks je jednoduchá - nechceme měnit svět, jen chceme mít možnost dělat každý den něco jiného!A začít můžete rovnou od podlahy - u ponožek.A protože Oddsocks nejsou žádní troškaři, v setu najdete hned tři kusy pruhovaných dámských ponožek Lucy. A co je nejlepší, každá ponožka je v jiném barevném provedení. Ponožky jsou vyrobené z příjemného materiálu, kterým se vašim nohám určitě zavděčíte.

Materiál: 82% bavlna, 16% polyamid, 2% elastan Doporučeno prát při 40°C a nežehlit. Ponožky se hodí pro velikost 38 až 42.

Kód zboží: 37874

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Punčochy, ponožky, ponožky,, dámské ponožky, hravé, jaro,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Sada tří dámských pruhovných ponožek Oddsocks Lucy " je Oddsocks. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Oddsocks, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 82% bavlna, 16% polyamid, 2% elastan, Doporučeno prát při 40°C a nežehlit. , , Ponožky se hodí pro velikost 38 až 42. Kód zboží: 37874

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 475 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 499 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Sada tří dámských pruhovných ponožek Oddsocks Lucy  - ŽENY, Punčochy, ponožky, ponožky,, dámské ponožky,  hravé,  jaro,
Sada tří dámských pruhovných ponožek Oddsocks Lucy
Podobné módní zboží