Samolepka Ambiance Jack Sparrow

Samolepka Ambiance Jack Sparrow

Roztáhnout plachty a plnou parou vpřed! Nechte se unášet na vlnách pod vedením kultovního piráta - Jack Sparroow!Samolepka Ambiance s nejlepším pirátem všech dob bude originální dekorací do obýváku, ložnice nebo třeba do kanceláře (protože nikdy není na škodu si trochu zútulnit kancelář). Samolepka je v bílé barvě, která se bude skvěle vyjímat na tmavém podkladu.

Snadná a rychlá aplikace – žádná barva, žádné nářadí, žádná lepící pasta. Prostě jen sloupnete zadní stranu a samolepku přitisknete k jakémukoli hladkému povrchu. Při jejím případném odstraňování se nemusíte bát poškození povrchu.

Rozměry: 65x55 cm

Kód zboží: 35663

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi BYDLENÍ A DESIGN, Do ložnice a obýváku, Samolepky na zeď,, červená, dekorace, do bytu,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Samolepka Ambiance Jack Sparrow" je Ambiance. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Ambiance, je toho na výběr dost.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 48 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 549 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Samolepka Ambiance Jack Sparrow - BYDLENÍ A DESIGN, Do ložnice a obýváku, Samolepky na zeď,, červená,  dekorace,  do bytu,
Samolepka Ambiance Jack Sparrow
Podobné módní zboží