Šedá lesklá kabelka s ozdobným motýlkem LYDC

Šedá lesklá kabelka s ozdobným motýlkem LYDC

LYDC připravila pro milovnice kabelek opět dokonalou kolekci, která je nabitá těmi nejlepšími trendy, barvami a tvary. Najdete v ní eleganci, ale i ležérnost. Zkrátka - každá z vás (nás) si vybere!

Šedá lesklá kabelka s mašličkou a se zlatými detaily vás bude bavit! Je jako krásný dáreček, co si nosíte na rukou. Po otevření klopy má kabelka jednu přihrádku, která je po vnitřních stranách vybavená kapsičkami. Na zadním dílu najdete šikovnou prostornou kapsu, Přední díl je prošívaný, zapíná se na magnet. Do kabelky se vám vejde formát A5. Můžete si ji vzít jen tak do ruky nebo přes rameno - v kabelce je přiložen odnímatelný popruh.

Materiál: syntetika

Rozměry:

20,5 x 25 x 8 cm

Délka ucha – 24 cm

Délka popruhu – 93 cm

Kód zboží: 64398

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, větší kabelky,, | Mentolová, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Šedá lesklá kabelka s ozdobným motýlkem LYDC" je LYDC. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky LYDC, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : syntetika Rozměry: 20,5 x 25 x 8 cm Délka ucha – 24 cm Délka popruhu – 93 cm Kód zboží: 64398 Objevte více

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 44 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 799 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Šedá lesklá kabelka s ozdobným motýlkem LYDC - ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, větší kabelky,, | Mentolová,  |,
Šedá lesklá kabelka s ozdobným motýlkem LYDC
Podobné módní zboží