Šedá obdélníková kabelka Tamaris Bonnie

Šedá obdélníková kabelka Tamaris  Bonnie

Vyražte na bowling!A do šedé kabelky Tamaris typu "bowling bag" můžete schovat kouli na bowlení!

Vnitřní prostor doplňují dvě kapsy. Díky praktické vnější kapse, rozdělené na dvě poloviny, budete mít klíče nebo mobil stále při ruce.

Do kabelky se (s chlupem) vejde blok o velikosti A4.Tento kousek radosti k vám dorazí i s odepínatelným ramenním popruhem s nastavitelnou délkou.

Rozměry:kabelka - 35 x 24 x 3,5 cmucha - šířka- 1,5 cm, délka- 31 cm (od lemu kabelky)ramenní popruh - šířka- 2 cm

Materiál: syntetikaJakožto součást skupiny Wortmann značka garantuje dodržování sociální a environmentální zodpovědnosti při výrobě každého kousku (žádné nucené práce, diskriminace, dětská práce, dodržování bezpečnosti, omezení dopadu výroby na životní prostředí, zamezení použití chemických látek atd).

Kód zboží: 47456

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, větší kabelky,, jaro, kabelka, léto, podzi

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Šedá obdélníková kabelka Tamaris Bonnie" je Tamaris. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Tamaris, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? syntetika

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 44 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 999 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Šedá obdélníková kabelka Tamaris  Bonnie - ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, větší kabelky,, jaro,  kabelka,  léto,  podzi
Šedá obdélníková kabelka Tamaris Bonnie
Podobné módní zboží