Šedá termoska s modrým víčkem Disaster Aviary

Šedá termoska s modrým víčkem Disaster Aviary

A teď ruku na srdce - jak často se vám poštěstí, že vás doprovází ráno při cestě do práce ptáčci? S termoskou Disaster Aviary to bude od teď každý den.Termoska je potištěná obrázkem ptáčka a květin a je vybavená světle modrým víčkem se závitem, který můžete taky využít jako kalíšek na pití. Díky poutku můžete termosku nosit pohodlně v ruce nebo si ji připnout k baťůžku. Objem: 0,5 lMateriál: nerezová ocelRozměry: 23,5x6,7 cm, délka poutka - 14 cmTermosku dostanete v papírové krabičce s potiskem a před použitím ji doporučujeme omýt teplou vodou.

Kód zboží: 40984

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Pití a jídlo s sebou,, léto, na piknik , na pití ,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Šedá termoska s modrým víčkem Disaster Aviary" je Disaster. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Disaster, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? nerezová ocel

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 198 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 299 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Šedá termoska s modrým víčkem Disaster Aviary - BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Pití a jídlo s sebou,, léto,  na piknik ,  na pití ,
Šedá termoska s modrým víčkem Disaster Aviary
Podobné módní zboží