Šedá veganská taška Matt & Nat Lesson

Šedá veganská taška Matt  & Nat Lesson

Co se stane, když zkombinujete slova příroda a materiál, Material and Nature? Matt & Nat!Také pánové potřebují tašky, není to pravda? A když už, tak pořádné a prostorné. Tuhle vintage tašku budete moci nosit ji při různých příležitostech a k tomu s dobrým pocitem nad minimálním znečištěním přírody.Kanadská značka Matt & Nat se ve totiž jménu hesla"Live beautifully" inspiruje přírodou a je ohleduplná v každém slova smyslu.Taška je prostorná, s mnoha praktickými kapsami uvnitř. Jednu má dokonce přes celou svoji délku a je šikovně oddělená zipem, můžete tak mít ve věcech konečně přehled! Nosí se s připevněným dlouhým popruhem, který si však můžete nastavit dle libosti. Zepředu se zapíná na praktickou přezku. Podšívka je k tomu vyrobena ze 100% recyklovaných plastových lahví, což vám může dodat vskutku dobrý pocit.Materiál: taška - 100% PVCpodšívka - 100% recyklované plastové lahveRozměry: 29 x 38 x 8 cmnastavitelný popruh - cca 140 cm

Kód zboží: 65085

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Tašky, peněženky, zavazadla, tašky,, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Šedá veganská taška Matt & Nat Lesson" je Matt & Nat. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Matt & Nat, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? and Nature? Matt & Nat!

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 39 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 459 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Šedá veganská taška Matt  & Nat Lesson - MUŽI, Tašky, peněženky, zavazadla, tašky,, |,
Šedá veganská taška Matt & Nat Lesson
Podobné módní zboží