Šedé kožené kotníkové boty Tamaris

Šedé kožené kotníkové boty Tamaris

Jestli patříte mezi ty, které v zimě rozhodně nemají potřebu bořit se podpatkama do sněhu nebo cupitat na náledí, určitě nemusíte zacházet ani do opačného extrému a nosit ve městě pohory. Pohodlí a funkčnost se dá vyřešit i stylově. Třeba s těmito koženými šněrovacími botami Tamaris, které uvnitř příjemně zahřejí kožíškem.

Materiál:vnější - pravá kůže v semišové úpravěvnitřní - textil, syntetikapodrážka - syntetikaJakožto součást skupiny Wortmann značka garantuje dodržování sociální a environmentální zodpovědnosti při výrobě každého kousku (žádné nucené práce, diskriminace, dětská práce, dodržování bezpečnosti, omezení dopadu výroby na životní prostředí, zamezení použití chemických látek atd).

Kód zboží: 69551

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Boty, kotníkové,, | Béžová, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Šedé kožené kotníkové boty Tamaris" je Tamaris. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Tamaris, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? :, vnější - pravá kůže v semišové úpravě, vnitřní - textil, syntetika, podrážka - syntetika

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 41 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 999 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Šedé kožené kotníkové boty Tamaris - ŽENY, Boty, kotníkové,, | Béžová,  |,
Šedé kožené kotníkové boty Tamaris
Podobné módní zboží