Šedé kožené sandálky se stříbrným páskem Tamaris

Šedé kožené sandálky se stříbrným páskem Tamaris

Plážová bohyně, královna ulic...Netřeba zvláštních schopností, jen vytříbeného vkusu na obuv. V těchto sandálech budete čímkoliv si usmyslíte!A navíc jsou chytré! Jejich stélka oplývá funkcí Touch it - tzn. přizpůsobí se tvaru vašeho chodidla, zapamatuje si jej a díky tomu bude vaše chůze přirozenější a pohodlnější.

Značka Tamaris je součástí skupiny Wortmann, která garantuje dodržování sociální a environmentální zodpovědnosti při výrobě každého kousku.Materiál:vnější - 100% pravá kůže, textilvnitřní - syntetika, textilpodrážka - syntetika

Kód zboží: 73564

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Boty, sandály,, dámské, jaro, kožené, kůže

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Šedé kožené sandálky se stříbrným páskem Tamaris" je Tamaris. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Tamaris, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? :, vnější - 100% pravá kůže, textil, vnitřní - syntetika, textil, podrážka - syntetika Kód zboží: 73564 O

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 44 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 999 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Šedé kožené sandálky se stříbrným páskem Tamaris - ŽENY, Boty, sandály,, dámské,  jaro,  kožené,  kůže
Šedé kožené sandálky se stříbrným páskem Tamaris
Podobné módní zboží