Šedé pánské kožené boty Faguo Dogwood

Šedé pánské kožené boty Faguo Dogwood

Pohodlí a dokonalé doladění stylu v jednom.Kožené kotníkové tenisky jsou chodícím důkazem kvality materiálů i zpracování, na kterých si francouzská značka Faguo zakládá. Masivní střih a přezka kolem kotníku zaručují stylové doplnění outfitu i pohodlí pro vaše nohy. Vysoká gumová podrážka zaručuje, že vás boty pohodlně ponesou po několik sezon. 

Na vnější straně je přišitý kokosový knoflík – trademark značky, díky kterému si tyhle boty nespletete s žádnými jinými. Je symbolem vysazeného stromu. Noste ho hrdě a šiřte poselství Faguo stromů dál.

Materiál: pravá kůže, bavlna, syntetika

Značky Faguo si ceníme i proto, že dodržuje etické podmínky při práci, zaměstnává  zdravotně postižené a u svých produktů splňuje Evropskou normu kvality (Quality European Standards). 

Kód zboží: 56031

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Boty, tenisky, kecky,, elegantní, kotníkové, kultura,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Šedé pánské kožené boty Faguo Dogwood" je Faguo. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Faguo, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : pravá kůže, bavlna, syntetika Značky Faguo si ceníme i proto, že dodržuje etické podmínky při práci, zaměstnává  zdravotně postižené a u svých produktů splňuje Evropskou normu kvality (Qua

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 47 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 839 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Šedé pánské kožené boty Faguo Dogwood - MUŽI, Boty, tenisky, kecky,, elegantní,  kotníkové,  kultura,
Šedé pánské kožené boty Faguo Dogwood
Podobné módní zboží