Šedé pánské rukavice The North Face Apex Etip

Šedé pánské rukavice The North Face Apex Etip

Funkcemi nabité od zápěstí po konečky.

Rukavice v nenápadném šedém odstínu mají uvnitř výrazné přednosti, které využijete v každé situaci. Jejich odstín je barvený exkluzivním sojovým inkoustem. Konečky prstů jsou protkané vodivou technologií UIR®, která reaguje na dotykový displej. Speciální izolační technologie TNF™ Apex ClimateBlock rukavice nenechá profouknout, zvlnout a zároveň v nich udržuje teplotu. Syntetická dlaň je přilnavá a drží pevné uchopení. Funkce Radiametric Articulation™ nechává ruce v přirozené poloze.Na vnitřní straně páru jsou drobné karabiny a na koncích textilní oka.

Materiál: poylester, elastanRozměry vel.L:délka - 28 cm

Kód zboží: 52186

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Doplňky, čepice, šály, rukavice,, originální, pánské, podzim,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Šedé pánské rukavice The North Face Apex Etip" je The North Face. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky The North Face, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : poylester, elastan

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 129 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 199 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Šedé pánské rukavice The North Face Apex Etip - MUŽI, Doplňky, čepice, šály, rukavice,, originální,  pánské,  podzim,
Šedé pánské rukavice The North Face Apex Etip
Podobné módní zboží