Šedé sako Selected Liam

Šedé sako Selected Liam

Zmužte seO nějaké kloučky kočky nestojí. Hodilo by se napsat, že sako je základ, ale každý ví, že nejdůležitější je to, co máte v hlavě (haha).Bez kvalitního a dobře padnoucího saka se váš život promění v jeden velký stres a nejistotu. Stále budete mít pocit, že po vás nikdo nejde a vy prostě potřebujete něco, co vám kryje záda!Toto šedé sako Selected je ten kousek štěstí, který hledáte.Obdivné pohledy holek, slečen a dam jsou zahrnuty v ceně!Sako v sobě skrývá tři kapsy.Materiál: 65% polyester, 35% bavlnaVelikosti sedí standardně.

Kód zboží: 44272

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Bundy, Kabáty, Saka, saka,, jaro, kvalitní, léto, páns

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Šedé sako Selected Liam" je Selected. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Selected, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 65% polyester, 35% bavlna, , Velikosti sedí standardně. Kód zboží: 44272 Objevte více

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 95 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 939 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Šedé sako Selected Liam - MUŽI, Bundy, Kabáty, Saka, saka,, jaro,  kvalitní,  léto,  páns
Šedé sako Selected Liam
Podobné módní zboží