Šedé sluneční brýle Vero Moda Silver

Šedé sluneční brýle Vero Moda Silver

Sluneční brýle jsou bezesporu nejvýraznějším doplňkem, který dá outfitu ten správný šmrnc. Dánská značka Vero Moda se inspirovala moderní ženou, která dokáže sladit každý tvar brýlí s jejím osobním stylem. Legendární brýle - to jsou pilotky. Skvěle doplní jakýkoliv ležérní outfit! Brýle jsou v kategorii pro všeobecné použití, která znamená vysokou ochranu proti slunečnímu záření.

Vlastnosti:UV 400100% UV ochrana

Rozměry:šířka - 14 cmvýška - 4,8 cmdélka nožiček - 13 cmV souladu se směrnicí OOP 89/686/EHS a následujícími změnami a doplněními v souvislosti se základními bezpečnostními ustnoveními a podmínkami, vyžadovanými dokumenty EN ISO 12312-1:2013 a AN/NSZ 1067:2003ADMT.

Kód zboží: 79609

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Doplňky, sluneční brýle,, jaro, léto, na ven, pilotk

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Šedé sluneční brýle Vero Moda Silver" je Vero Moda. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Vero Moda, je toho na výběr dost.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 44 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 749 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Šedé sluneční brýle Vero Moda Silver - ŽENY, Doplňky, sluneční brýle,, jaro,  léto,  na ven,  pilotk
Šedé sluneční brýle Vero Moda Silver
Podobné módní zboží